Aktualności

iCCTV w Monit System

iCCTV w Monit SystemiCCTV to innowacyjna i kompleksowa usługa, polegająca na inteligentnej analizie obrazu z kamer. Dzięki jej możliwościom osiągasz wyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności ochrony.

Wideo weryfikacja

Dzięki usłudze wideo weryfikacji zdarzeń alarmowych pochodzących z systemu iCCTV podniesiesz poziom bezpieczeństwa i ograniczysz straty.

Wideo obchód

Dzięki usłudze wideo obchodu zoptymalizujesz ochronę obiektu.

Wykrywanie intruza

Uszczelnisz i zoptymalizujesz ochronę dzięki funkcji automatycznego wykrywania intruza w zakazanych strefach.

Rozpoznawanie rodzaju obiektu

Uzyskasz pełen nadzór nad rodzajem ruchu (osobowego, samochodowego itp.) oraz zapobiegniesz niepożądanym zdarzeniom jak na przykład wypadkowi w zakładzie pracy.

Transkodowanie obrazu

Dzięki funkcji kompresji wideo będziesz mógł podłączyć do iCCTV obraz z kamer z takich miejsc gdzie nie są dostępne stałe łącza internetowe. Ograniczysz koszty transmisji oraz podniesiesz standard monitoringu w firmie.

Rozpoznawanie twarzy

Dzięki funkcji rozpoznawania twarzy natychmiast zidentyfikujesz nieuprawnioną osobę dzięki połączeniu z bazą danych. Rozpoznanie twarzy pracowników uszczelni kontrolę dostępu do obiektu oraz da dodatkową wiedzę na temat obecności pracownika w pracy.

Funkcja znikającego obiektu

Funkcja wykrywania znikającego przedmiotu da ci natychmiastową wiedzę na temat ruchu towarowego w twoim sklepie i magazynie. Dzięki danym z iCCTV możesz między innymi zoptymalizować proces dostaw.

Wykrywanie pojawiającego się obiektu

Zapewnisz dodatkowe bezpieczeństwo w swoim obiekcie dzięki natychmiastowej wiedzy o pojawieniu się podejrzanego przedmiotu.

Zliczanie osób

Dzięki funkcji zliczania określisz bardzo precyzyjnie przepływy osób na swoim obiekcie.
Będziesz mógł zoptymalizować systemy budynkowe do natężenia ruchu.
Zaproponujesz swoim najemcom bardziej efektywną reklamę.e dzięki natychmiastowej wiedzy o pojawieniu się podejrzanego przedmiotu.

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Dzięki integracji iCCTV z systemem awizacji pojazdów uzyskasz natychmiastową wiedzę, czy dany pojazd jest uprawniony do wjazdu na teren obiektu oraz skrócisz czas dostaw.

Automatyczny monitoring poruszającego się obiektu

Podniesiesz skuteczność monitoringu dzięki temu, że iCCTV będzie automatycznie weryfikować pozycję obiektu wskazanego przez operatora.


Galeria wpisów

monit sierpień 21 2019 353 Drukuj

Copyright Monit System© 2013-2020 Systemy Alarmowe, Systemy PPOŻ, Monitoring CCTV IP, Kontrola Dostępu, Domofony
Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc